Pytania/Zmiany

Jeśli chcesz zmienić kategorię, zmienić adres albo usunąć swojego bloga z SK itp., napisz o tym w tej zakładce, podając kategorie, w których był zapisany, tytuł oraz nowy adres bloga bądź inne zmiany, które chcesz, aby były wprowadzone. 

Zaś jeżeli masz jakieś, jakiekolwiek pytanie, możesz śmiało zadać je tutaj. Ktoś z SK z całą pewnością postara się odpowiedzieć!

4 komentarze:

 1. Proszę o usunięcie bloga :

  Kto Mi Uwierzy?

  www.kto-mi-uwierzy.blogspot.com

  kategorie : obyczaj, psychologiczne, romans

  dziękuję!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Blog został usunięty ze spisu.
   Pozdrawiam :)

   Usuń
 2. Proszę o zmianę opisu bloga.

  Osobno słabi, razem niepokonani.
  www.wakerlings-life.blogspot.com
  kategorie: Kryminał / Sensacyjny / Romans

  Nowy opis:

  Przewrotne losy dziewczyny, często wpadającej w kłopoty i żyjącej na krawędzi prawa i przestępstwa, oraz miłości i zranienia. Nieszczęśliwie zakochanej w nieodpowiednim mężczyźnie a także mafiozie, mimo to uwikłana w dziwne emocje ze swoim najlepszym przyjacielem, a adoptowanym bratem. Jej życie od zawsze było inne, wypełnione skrajnymi uczuciami, nie zna ciepła pełnej rodziny ani prawdziwego domu. Jedyny jej rodzic, ojciec, okazuje się być szefem nielegalnego zgrupowania. Odkrywa że jej brat wraz z przyjacielem pracuje dla mafii, nieświadoma zagrożenia sama do niej dołącza. Pewnego dnia okazuję się że jej życie staje się tylko rzeczą do przetargu. Uczucia które łączą ją z adoptowanym bratem, przeistaczają się w coś poważniejszego. Na jaw wychodzą sprawy sprzed lat. Jej ciężki charakter wywołuje rodzinne awantury z macochą. Zaczynają się problemy, zostaje przyjęta do mafii nie wiedząc że jej miłość tak na prawdę pracuje dla FBI, musi ukrywać swój związek z "bratem" przed rodziną i przyjaciółmi. Czy Emily poradzi sobie z przeciwnościami losu? Czy zostanie przy życiu pracując dla mafii? Czy wytrwa w związku z Brianem? Czy pogodzi się z wyborami ojca? Czy wygra swoje życie?

  Dziękuje <3

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy

⇑ ⇑ ⇑ KATALOG ⇑ ⇑ ⇑
KATEGORIE:
Blogi grupowe
Fan Fiction
Fantastyka
Fantasy
Historyczne
Hobby
Horror
Kryminał
Młodzieżowe
Obyczajowe
Pamiętniki i refleksje
Poezja
Postapokaliptyka
Przygodowe
Psychologiczne
Recenzje
Romans
Sensacyjne
Thriller
Zbiory opowiadań