Nowe Posty

Tutaj możecie zgłaszać nowe posty na waszym blogu!
W zgłoszeniu trzeba zawrzeć:

 1. Tytuł bloga
 2. Adres bloga
 3. Numer rozdziału oraz (bądź i nie) tytuł nowego posta
 4. Krótki (według was) opis/fragment nowego posta. 
 5. Autor/zy Bloga
Informacja o nowych rozdziałach będzie publikowana w oddzielnym poście, co czwartek (o godz.: 20:30 - 22:30).
Zgłosić się możesz jedynie, jeżeli Twój blog znalazł się już w SK!

7 komentarzy:

 1. Dark Paradise
  dark-paradise-saga.blogspot.com
  Rozdział V - Wielki bal

  Zamarłem, nie mogąc wydusić z siebie żadnego słowa. Poczułem się, jakbym umierał w środku, jakbym usychał. Ból powoli mnie paraliżował, ciało wpadało w odretwienie. Nawet nie wiedziałem, kiedy opadłem na krzesło. To się po prostu stało. Otoczyły mnie czyjeś ręce, a kolejne spoczęły na moich ramionach. Zakryłem twarz dłońmi, odgradzając się od ich współczujących spojrzeń. W moim świecie było teraz ciemno i zimno. I pusto. Bardzo pusto. Czas dla mnie stanął, a wszystko wokół przestało istnieć. Miałem ochotę wyjść z domu i, mknąc przed siebie, krzyczeć z bezsilności.
  Potem przyszło niedowierzanie. Nie dopuszczałem do siebie tego, co przeczytałem. Nie chciałem, nie mogłem, nie potrafiłem. To przecież nie mogła być prawda, powtarzałem w duchu niczym modlitwę. Jednak z kazdą sekunda uderzało to we mnie mocniej, rozdzierając mnie na kawałki. Zacisnąłem mocno powieki, po czym powoli otworzyłem oczy, błagając w duchu, aby to wszystko okazało się tylko moim chorym wymysłem. Niestety, pustka trwała nadal.

  Like a dark paradise

  OdpowiedzUsuń
 2. Tytuł bloga: Breath Of The Gods
  Adres bloga: http://breathofthegods.blogspot.com/
  Numer rozdziału oraz (bądź i nie) tytuł nowego posta: Prawdziwy świat jest tam, gdzie są potwory. Dopiero tam przekonujesz się, ile jesteś wart. -Cz.3
  Krótki (według was) opis/fragment nowego posta:
  Odetchnął z ulgą, kiedy za drzwiami ujrzał znajomą twarz Francisa, obok niego stała Natasza, która nie wyglądała najlepiej, lekko opuchnięte oczy i czerwony nos na jej zawsze idealnej twarzy rzucały się w oczy, uśmiechnęła się smutno zauważając, że się jej przyglądam, za nimi stało kilkoro agentów siódemki. Odsunąłem się otwierając szerzej drzwi i jednocześnie wpuszczając ich do środka.
  - Jest w kuchni — powiedziałem Nataszy, która przez dłuższy czas przyglądała się zdjęciu uśmiechniętej brązowowłosej kobiety i złotowłosej dziewczynki, które radośnie machały do aparatu. Kobieta skinęła mi głową i rzucając ostatnie spojrzenie na machające postacie ruszyła w stronę pomieszczenia po lewej.
  Autor/zy Bloga: Sandra A.

  OdpowiedzUsuń
 3. The Rise of Ttuce
  http://ttuce.blogspot.com/
  Rozdział jedenasty: We promised the world we would tame it

  - Co się ze mną dzieje? – wydyszał, a potem wrzasnął, odchylając głowę w tył.
  Jego krzyk rozdarł panującą wokoło ciszę jak nieostrożny malarz płótno obrazu. Goku całym swoim jestestwem wyrażał niesprawiedliwość losu, który na niego spadł. Jedyna nadzieja wszechświata i okolic, ostoja sprawiedliwości, ucieleśnienie dobra i bezinteresowności, latarnia dla tych którzy błądzą w ciemnościach – burzyła się i rozpadła na kawałki w obliczu szaleństwa, które bezlitośnie smagało jej konstrukcję.

  Nocebo

  OdpowiedzUsuń
 4. Tytuł: Martwi Przed Świtem
  Adres bloga: http://martwi-przed-switem.blogspot.com
  Numer rozdziału oraz (bądź i nie) tytuł nowego posta: 01. All Fall Down
  Krótki (według was) opis/fragment nowego posta. : Nagle wszystko zwolniło tempo. Kier zamknął oczy, a głowa opadła mu na kierownicę. Leah i Hayley zaczęły krzyczeć, po czym obie opadły bezwładnie do przodu. To samo spotkało chłopaka, który mamrotał coś o butelce piwa.
  Poczułem, jak ta sama bezwładność ogarnia i mnie.
  Autor/zy Bloga: Native

  OdpowiedzUsuń
 5. Tytuł bloga: Biały Lotos
  Adres bloga: dragon-story.blogspot.com
  Numer rozdziału oraz (bądź i nie) tytuł nowego posta: Chapter 1 ~Tamara
  Krótki (według was) opis/fragment nowego posta:
  "(...) Gdybyś tylko wiedział, że za każdym razem, kiedy cię widzę w myślach zabijam cię na milion różnych sposobów. Ciekawe, czy by ci się to spodobało… (...) Pewnego dnia zemszczę się na nich wszystkich. Będą mnie błagać o litość.
  Czułam gniew, a zarazem wstyd, że ktokolwiek się ze mnie śmieje. Przez nich miałam coraz większe wrażenie, że jestem jakaś inna. W tym złym znaczeniu tego słowa. A byłam normalna! Byłam jak każdy inny człowiek i nie potrafiłam zrozumieć tego, dlaczego oni tak się zachowują. Dlaczego są tacy chamscy. Czy to dawało im poczucie wyższości? Szczęścia? Myśleli, że w ten sposób będą wiecznie dominować nad ludźmi, nieco słabszymi od siebie? Co takiego, by musieli przejść, aby w końcu zmienić się i przestać być takimi typami?
  Już nawet nie czułam zbytnio zimna, gdyż cała gotowałam się ze złości. Zastanawiałam się czy nadejdzie taki czas, kiedy wyjdę ze szkoły i nie będę zdenerwowana ani czuła się poniżona przez kogokolwiek. Choćby jeden taki dzień, mógłby nadejść."
  Autor/zy Bloga: Mari Kim

  OdpowiedzUsuń
 6. Tytuł bloga: Biały lotos
  Adres bloga: http://dragon-story.blogspot.com/
  Numer rozdziału oraz (bądź i nie) tytuł nowego posta: Chapter 1.2
  Krótki (według was) opis/fragment nowego posta.
  "- Co kupujesz?
  - Co? – Zdziwiony uniosłem lekko brwi, kiedy to przyjaciółka uśmiechnęła się do mnie znacząco.
  - No wiesz… jakie prochy? – Ściszyła głos, chyba w obawie, że jakiś nauczyciel mógłby usłyszeć naszą rozmowę. (...) - Dobrze wiedzieć, że mój brat handluje dragami – zaśmiała się Vanessa, po czym razem z Tamarą ruszyły powoli. – Widzimy się na stołówce!"
  Autor/zy Bloga: Mari Kim

  OdpowiedzUsuń
 7. Saiyan Princess
  http://saiyan-princess.blog.onet.pl
  96 Mistrz jest tylko jeden

  "...Doprowadzona do szewskiej pasji wyciągnęłam pobrudzoną dłoń, a następnie wskazujący palec i mimo, iż nie wyprostowałam go skumulowałam w nim potężną dawkę KI by wystrzelić ją w przeciwniczkę. Ona jednak stała, kiedy niedużych rozmiarów pocisk pędził w jej stronę niczym torpeda. Wielkimi oczyma spoglądała na świetlistą szkarłatną kulkę i czekała… Na co? Czy miała świadomość tego czym ją zaatakowałam?..."

  Killall

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy

⇑ ⇑ ⇑ KATALOG ⇑ ⇑ ⇑
KATEGORIE:
Blogi grupowe
Fan Fiction
Fantastyka
Fantasy
Historyczne
Hobby
Horror
Kryminał
Młodzieżowe
Obyczajowe
Pamiętniki i refleksje
Poezja
Postapokaliptyka
Przygodowe
Psychologiczne
Recenzje
Romans
Sensacyjne
Thriller
Zbiory opowiadań