Zgłoszenia

Przed zgłoszeniem zapoznaj się z Regulaminem!

 • Pełny adres bloga
 • Tytuł bloga (jak ma być zapisany w SK - może być adres)
 • Autor/Autorzy bloga
 • Krótki opis bloga
 • Kategorię bloga (maksymalnie trzy) 
 • Miejsce gdzie znajduje się link/button
 • Hasło (znajduje się w regulaminie)

41 komentarzy:

 1. Pełny adres bloga: http://ttuce.blogspot.com/
  Tytuł bloga: The Rise of Ttuce
  Autorka: Nocebo
  Krótki opis bloga: Gdy stara furia powraca w nowej postaci, a nieoswojone zło dochodzi do głosu, Saiyanie muszą dokonać wyboru pomiędzy światem, który ich przygarnął, a tym, który został im odebrany.
  Kategorie bloga: Fan Fiction --> Manga/Anime --> Dragon Ball
  Miejsce gdzie znajduje się link: kategoria "sąsiednie planety"
  Hasło: wiewiórka

  OdpowiedzUsuń


 2. Pełny adres bloga: http://wojowniczka-z-kagolanii.blogspot.com/
  Tytuł bloga: Wojowniczka z Kagolanii
  Autor: Kasamiyo Akasawa
  Krótki opis: Kalena to niewolnica służąca za żywą walutę podczas targów. Dziewczyna nie za bardzo potrafi poradzić sobie z życiem w surowym i okrutnym świecie. Pewnego dnia jej los splata się z losem księcia Galaspiaela- członka tajemniczego stowarzyszenia pragnącego przywrócić stary porządek rzeczy w pełnej powojennego chaosu, anarchii i zniszczenia krainie. Dzięki niemu Kalena zmienia się nie do poznania. Niestety, kolejna wojna czai się tuż za rogiem.
  Kategorię bloga: Przygodowe
  Miejsce gdzie znajduje się link: W zakładce "Linki"
  Hasło: Wiewiórka

  OdpowiedzUsuń
 3. Pełny adres bloga: http://jeffthekillerxlilith.blogspot.com/
  Tytuł bloga: Jeff the Killer x Lilith (JxL)
  Autor: Kasamiyo Akasawa
  Krótki opis: Od dnia, gdy tajemniczy seryjny morderca zamordował rodziców Lilith, nic w jej życiu nie jest takie jak przedtem. Uczucie jakim zapałała do Jeffa można nazwać miłością, ale czy on zdołał pokochać ją prawdziwie? Czy może zawładnęła nim kolejna obsesja, tym razem niezwiązana z zabijaniem?
  Kategoria bloga: Fanfiction, Jeff the Killer
  Miejsce gdzie znajduje się link: W zakładce "Katalogi i blogi, które lubię"
  Hasło: Wiewiórka

  OdpowiedzUsuń
 4. Pełny adres bloga: http://burzliwa-milosc-lily-evans.blogspot.com/
  Tytuł bloga: Problemy Miłosne Lily Evans
  Autor: Panienka Livvi
  Krótki opis: Czy zastanawialiście się kiedyś, dlaczego Lily Evans nosi akurat takie imię? Lub dlaczego, spośród dwóch córek, to właśnie u niej rozwinęły się umiejętności magiczne? A może to tylko przez przypadek Lily stała się tym, kim się stała? Może tak naprawdę jedno zdarzenie miało wpływ na całe jej życie? Jaki związek z całą historią ma tajemnicza sadzawka, nad którą dziewczyna uwielbia spędzać czas? Kim jest kobieta pojawiająca się w jej, w jak i życiu jej przyjaciół? Jaki sekret skrywają jej rodzice? Oraz jak bardzo zmieni się życie Lily Evans i jej przyjaciół, gdy odkryją prawdę?
  Kategoria: Fanfiction/ Potterowskie: Czasy Huncwotów
  Miejsce, gdzie znajduje się link: W zakładce "Linki"
  Hasło: Wiewiórka

  OdpowiedzUsuń
 5. 1. 49igrzyska.blogspot.com
  2. Mowa jest srebrem, a milczenie-złotem
  3. Okej
  4. Nie jest to opowiadanie o kolejnej Katniss Everdeen, próbującej wzniecić powstanie. Ani o miłości na arenie i próbie uratowania tej drugiej połówki. Nawet o pewnym siebie zawodowcu lub wygadanej siedemnastolatce z silnym charakterem. Będzie opowiadać o czymś innym. Czym? Przekonajcie się sami …
  5. Fan fiction-> Igrzyska Śmierci
  6. Wasze blogi czyli spam i linki->linki
  7. Wiewiórka

  OdpowiedzUsuń
 6. 1. 49igrzyska.blogspot.com
  2. Mowa jest srebrem, a milczenie-złotem
  3. Okej
  4. Nie jest to opowiadanie o kolejnej Katniss Everdeen, próbującej wzniecić powstanie. Ani o miłości na arenie i próbie uratowania tej drugiej połówki. Nawet o pewnym siebie zawodowcu lub wygadanej siedemnastolatce z silnym charakterem. Będzie opowiadać o czymś innym. Czym? Przekonajcie się sami …
  5. Fan fiction-> Igrzyska Śmierci
  6. Wasze blogi czyli spam i linki->linki
  7. Wiewiórka

  OdpowiedzUsuń
 7. Wydawało mi się, że zapisywałam się wczoraj, ale nie widzę... Więc jeszcze raz.

  1. http://saiyan-princess.blog.onet.pl
  2. Saiyan Princess
  3. Killall
  4. Dzień w którym nastały ciężkie czasy kiedyś musiał nadejść. Czy księżniczka Saiyanów będzie w stanie stanąć oko w oko ze wszystkimi przeciwnościami losu? Czy zdoła odnaleźć to co utraciła i za wszelką cenę będzie walczyć o swoje każdego dnia? Przekonaj się sam! Opowieść o przyjaźni,miłości oraz nieustannej walce dobra ze złem. Czy kiedyś pokój nadejdzie?
  5. FanFiction - manga i anime - Dragon Ball
  6. zakładka nawigacja - linki - inne linki
  7. wiewiórka

  OdpowiedzUsuń
 8. 1. www.ostatni--oddech.blogspot.com
  2. Wampir musi być potężny, piękny i bez żalu ( jeśli uznasz, że jest za długi, możesz dać Ostatni Oddech )
  3. Wesoły Kostek
  4. Olivia Manson przeprowadziła się do Los Angeles, aby po śmierci rodziców, zacząć nowe życie. Skończyła najlepsze studia fotograficzne, więc nie miała problemu ze znalezieniem pracy w tej branży. Niestety, brak przyjaciół i bliskich, doprowadza do tego, że dziewczyna zaczyna topić smutki w alkoholu. Pewnego dnia odwiedza tajemniczy sklep ze sztuczną biżuterią i kupuje naszyjnik z zielonymi kamieniami. Olivia odkrywa, że potrafi czytać myśli innych, co ją przeraża i nie wie jak sobie z tym radzić. Zaczyna podejrzewać, że naszyjnik ma jakiś związek z jej samopoczuciem. Pewnego wieczoru wpada na tajemniczego mężczyznę, który chwilę się w nią wpatruje i odchodzi. Kim był mężczyzna i czy ma on jakiś związek z dziewczyną oraz jej zdolnościami? A może to naszyjnik jest kluczem do rozwiązania problemów?

  5. ( Myślałam, że fantasty to podgrupa do Fantastyki... ) a. Fantastyka, fantasy, romans
  6. w polecani
  7. wiewiórka

  OdpowiedzUsuń
 9. Ja również poproszę o dodanie do Smoczego Katalogu. Informacje:

  -) adres: http://musivum-ome.blogspot.com/
  -) tytuł: Musivum
  -) autorka: Ome
  -) opis:
  „Musivum” jest wieloelementową opowieścią, na którą składają się: życie uczelniane oraz pozauczelniane grupy humanistów; uniwersytet oglądany zarówno oczami studentów, jak i wykładowców; obraz specyficznego miasta, jakim jest Szczecin. Bohaterowie poszukują swego miejsca w literaturze, w sztuce, w kulturze, w historii, w filozofii, w pisarstwie, w dyskusji, w tym wszystkim, co się składa na humanistykę, w swojej pracy, w orientacji seksualnej, religijnej, politycznej, w związkach z innymi ludźmi, w swych pasjach, a także w miejscu, w którym się urodzili lub zamieszkali z własnej woli.
  „Musivum” to intensywne rozgryzanie ludzkiej psychiki i seksualności, tematyka LGBT, queer, feminizm i gender, eksperymenty z formą, współczesna szczecińska rzeczywistość oraz ogląd uczelni, życia naukowego, związków i pisarstwa od kuchni.
  -) kategorie: obyczajowe, psychologiczne, zbiory opowiadań
  -) link do Smoczego Katalogu znajduje się na podstronie "Linki"
  -) hasło: wiewiórka

  Dziękuję i pozdrawiam.

  Ome

  OdpowiedzUsuń
 10. 1. Adres: http://rozmowy-miedzymiastowe.blogspot.com/
  2. Tytuł: Rozmowy Międzymiastowe
  3. Autorka: Hagiri
  4. Opis:

  O czym rozmawiają miasta, gdy ich mieszkańcy jeszcze spokojnie śpią?
  Zmowa kilku metropolii sprowadza do Podziemnego Miasta, Chalcedonu, ludzi, którzy - zgodnie z przeznaczeniem - nigdy nie mieli się spotkać.
  W Nowym Jorku pewien reżyser postanawia nakręcić film, lecz odtwórczyni głównej roli, znika. Zastąpić ma ją siostra bliźniaczka, która dla roli postanawia nauczyć się życia na ulicy. Pomaga jej w tym nowo poznana dziewczyna.
  W tym celu prowadzi ją do Chalcedonu, gdzie od kilku lat mieszka tokijski uciekinier, Wa Tanabe, oraz bogata, podejrzewana o ciemne sprawki rodzina Leitnerów.
  Jaki związek ma zaginięcie aktorki z Nowego Jorku z mieszkańcami Podziemnego Miasta? Ile można poświęcić, żeby zaryzykować zmianę przeznaczenia? I dlaczego Londyn macza w tym palce?

  5. Kategorie: dramat, obyczajowe
  6. Link znajduje się w liście zatytułowanej "Droga do Chalcedonu"
  7. Hasło: wiewiórka

  OdpowiedzUsuń
 11. Pełny adres bloga: http://you-have-been-the-one.blogspot.com/
  Tytuł bloga Goodbye my lover
  Autor/Autorzy bloga: Dor Ka
  Krótki opis bloga:
  Jakich wspomnień może strzec pamiętnik siedemdziesięciolatki znad północnej Kalifornii? Za kim tęskni Charlotte? Czego żałuje? Nad czym ubolewa? Historia rozgrywa się na przełomie lat sześćdziesiątych oraz siedemdziesiątych ubiegłego wieku. Nastoletnia córka pastora przeżyła samobójstwo chorej matki, wyszydzenia ze strony kolegów, jak też brutalną napaść. Okrutne doświadczenia uczyniły z niej silną, niezależną osobę. Zamieszkiwanie małej miejscowości pod opieką konserwatywnego ojca, samo w sobie nie jest usłane różami. Kiedy do "Tesoro" przybywa cygański tabor, pojawiają się rasistowskie uprzedzenia. Jednak osamotniona Charlotte odnajduje oparcie w dziesięć lat starszym Rouxie, a z czasem ich przyjaźń zradza silną miłość. Niebawem wybucha skandal, zaś ludzka nienawiść wymyka się spod kontroli...
  Kategorię bloga: romans, obyczajowe, dramat
  Miejsce gdzie znajduje się link/button: link w zakładce "współpraca"
  Hasło: wiewiórka

  OdpowiedzUsuń
 12. www.the-never-coming-light.blogspot.com
  tytuł: Nienadchodzące światło
  autor: Marvel
  opis:
  W Brem, rozległym państwie powstałym na gruzach państw zniszczonych przez Wojnę Tysiąclecia rząd z obawy o kolejne bunty i zamachy stanów postanawia sam nadawać swym obywatelom tożsamość, pracę oraz miejsca zamieszkania. Jak poradzi sobie z tą sytuacją wkraczająca w dorosłość i wielce niepewna swej przyszłości Giulia, Numer 30896?
  Kategorie: akcja, postapokaliptyka
  Button znajduje się w zakładce "reklama"
  hasło: wiewiórka

  OdpowiedzUsuń
 13. Adres bloga: http://krolewnawliceum.blogspot.com
  Tytuł bloga: Królewna w liceum
  Autor: Only Dream
  Opis bloga:
  A gdyby tak... Królewna, która całe życie spędziła w pałacu, trafiła do liceum? Historia królewny Aylin, która oderwana od bogatego i wygodnego życia w pałacu, zmuszona jest do poznania życia zwykłej nastolatki. Czy zrozumie, czemu ojciec poddał ją próbie? Czy poradzi sobie w życiu, w którym prawdziwym wyzwaniem będzie dla niej przetrwanie na pełnym rozwrzeszczanych nastolatków korytarzu? Czy zapragnie czegoś więcej, niż życie w pałacu pod okiem straży? Czy pogodzi w sobie role nastolatki i królewny?
  Kategorie: młodzieżowe, fantastyka
  Miejsce linku: zakładka - Ciekawe stronki i blogi -
  Hasło: wiewiórka

  OdpowiedzUsuń
 14. Pełny adres bloga: http://slum-city.blogspot.com/
  Tytuł bloga: Slum City
  Autor/Autorzy bloga: Nessa Daere
  Krótki opis bloga: W Mieście Slumsów powstają powieści różnorakiej maści, publikowane na przemian z rysunkami, propozycjami nowych postów, ankietami i mniejszymi opowiadaniami. Jest tam zarówno twórczość moja własna, jak i, za wcześniejszą konsultacją, moich czytelników. Choć nie ukrywam, że głównie znajdziecie tam gejowskie romanse, i być może pocieknie Wam łezka, ze smutku czy ze śmiechu, lecz zasadą mą jest, by wszyscy czuli się tam równi.
  Kategorie bloga: zbiory opowiadań, romans, fan fiction.
  Miejsce gdzie znajduje się link/button: w zakładce "Gdzie znaleźć Slum City?". :)
  Hasło: wiewiórka.

  OdpowiedzUsuń
 15. Pełny adres bloga: http://hogwart-zmienicprzyszlosc.blogspot.com/
  Tytuł bloga: Hogwart - Zmienić Przyszłość
  Autor bloga: Kina
  Krótki opis bloga:
  Co by było gdyby Hermiona Granger zamiast naukę, na pierwszym miejscu stawiała modę i flirty? Co by było gdyby Harry Potter nie stracił rodziców, bo Lord Voldemort nigdy nie istniał? Gdyby Neville'a nie wychowywała babcia tylko mama i tata? Co by było gdyby to Lucjusz Malfoy postanowił stworzyć grupę oddanych mu śmierciożerców? A jak zachowałby się jego syn? I wreszcie co by było gdyby Luna Lovegood znała przyszłość…?
  Kategorię bloga: Fan Fiction > Potterowskie > Czasy Harry'ego Pottera
  Miejsce gdzie znajduje się link: strona "LINKI"
  Hasło: Wiewiórka

  OdpowiedzUsuń
 16. Pełny adres bloga: http://mikaelson-troubles.blogspot.com/
  - Tytuł bloga: Niebezpieczna gra
  - Autor bloga: Francesca
  - Krótki opis bloga: Kiedy w pogoni za krwiożerczym Klausem Elijah przybywa do Mystic Falls, prócz wielu wrogów znajduje tam także nieoczekiwanego sprzymierzeńca. Przez chwilę wszystko wydaje się iść dobrze, jednak szybko okazuje się, że życie Pierwotnego nie może być zbyt łatwe - nagle pojawiają się przeszkody, których nigdy dotąd nie brał pod uwagę.
  Schuyler jest zwykłą studentką, kiedy przylatuje ze Stanów na wakacyjną wycieczkę. Nie ma pojęcia, że chwila, w której pierwszy raz spojrzała w niebo nad Mystic Fall, sprawi, że już nic nie będzie takie samo. Jej życie przewraca się do góry nogami, gdy dowiaduje się, że tuż obok żyją wampiry, wilkołaki, czarownice, które bez wahania wciągają ją w niebezpieczną grę.
  Czy będą mieli szansę przetrwać, gdy wszystkie plany wezmą w łeb, a świat, który dotychczas znali, zmierza ku nieuchronnej zakładzie? Gdy wszystkie mosty zostały spalone, a przyszłość wcale nie przedstawia się lepiej...? Zwłaszcza, że w pewnym momencie maski opadną i trzeba będzie spojrzeć prawdzie w oczy.
  - Kategorię bloga: Fan Fiction -> The Originals
  - Miejsce gdzie znajduje się link/button: zakładka "LINKI"
  - Hasło: wiewiórka

  OdpowiedzUsuń
 17. - Pełny adres bloga: liljam.blog.pl
  - Tytuł bloga : Lily and James
  - Autor bloga : Yennefer
  - Krótki opis bloga:

  Tak zgranej grupy przyjaciół, jaką stanowili w Hogwarcie Huncwoci, ze świecą by szukać. Co jednak, gdy do życia jednego z nich zakradnie się miłość, która zdecydowanie ograniczy czas na psoty? Mówi się, że dziewczyny przychodzą i odchodzą, a przyjaciele zostają. Jeśli jednak niepozornemu chłopcu, jakim jest Remus Lupin, trafia się piękna i inteligenta Lily Evans, to nie sposób odsunąć jej na drugi plan. Czy ich podobne charaktery pozwolą im na stworzenie udanego związku? A może zwycięży reguła mówiąca, że to przeciwieństwa się przyciągają? Dodatkowo James i Syriusz z pewnością nie pozwolą, by odebrano im przyjaciela.

  Rozdarty Severus nie może odnaleźć kompromisu między ideałami wyznawanymi przez uczniów Slytherinu, a miłością do dziewczyny o mugolskich korzeniach. Czy dla jednej osoby warto zrezygnować z całego dotychczasowego życia? Gdyby spytać o zdanie Lucjusza Malfoya, z pewnością by zaprzeczył. Arystokrata czystej krwi do grona znajomych jest gotów zaliczyć jedynie potomków starych, czarodziejskich rodów, jakim jest między innymi rodzina Blacków. Czy jednak pożądana acz niedostępna Bellatrix zaszczyci go choćby spojrzeniem?

  Wielowątkowy blog o czasach panowania Huncwotów zaprasza!


  - Kategorię bloga : Fanfiction > Potterowskie > Czasy Huncwotów
  - Miejsce gdzie znajduje się link/button: Polecane blogi
  - Hasło : wiewiórka

  OdpowiedzUsuń
 18. adres: http://daiamao.blog.pl/
  tytuł: Daiamao
  autor: Vellamo
  opis: opowiadanie o charakterze romansu oparte na uniwersum Dragon Ball'a, inspirowane postacią Piccolo. Zakochany Namecjanin? Jeśli również doskwiera Ci niedosyt tej postaci w anime, a Twoja wyobraźnia jest naprawdę rozległa - zapraszam!

  kategorie: fanfiction, Dragon Ball
  miejsce, gdzie znajduje się link: zakładka 'link do Smoczego Katalogu'
  hasło: wiewiórka

  OdpowiedzUsuń
 19. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 20. Pełny adres bloga: http://love-is-a-weakness.blogspot.com/
  Tytuł bloga (jak ma być zapisany w SK - może być adres): Love is a weakness
  Autor/Autorzy bloga: Elena
  Krótki opis bloga:Osiemnastoletnia Elena Gilbert rozpoczyna nowe życie, wkraczając do świata dorosłych.
  Wraz z osiągniętą pełnoletnością zaczynają się kłopoty.
  Klątwa uaktywnia się.
  Czy niczego nieświadoma nastolatka, stanie się ofiarą samej siebie?
  Czy uda jej się uwolnić... czy zostanie uwięziona?
  Do miasta przybywa osoba, która chce odebrać to co jej.
  Nic nie będzie takie, jakie było.
  Nad Mystic Falls wiszą ciemne chmury.
  Wybija północ.
  Kategorię bloga (maksymalnie trzy) Fan Fiction->Pamiętniki Wampirów
  Miejsce gdzie znajduje się link/button : zakładka LINKI
  Hasło (znajduje się w regulaminie) wiewiórka

  OdpowiedzUsuń
 21. Pełny adres bloga: http://olimpijski-zdrajca.blogspot.com
  Tytuł bloga: Olimpijski Zdrajca
  Autor/Autorzy bloga: Native
  Krótki opis bloga: Ben Morton od zawsze wiódł spokojne życie, od czasu do czasu zakłócane przez pięści rówieśników, którzy potrzebowali uciekającego worka treningowego, by poprawić swoją kondycję. W każdym razie tak mu się wydawało do dnia, kiedy w szkole pojawia się płonący chłopak, a satyr twierdzi, że jest synem boga lub bogini. Niemożliwe, prawda?
  A jednak.
  Kiedy wszystkie pioruny zostają skradzione, to właśnie ojciec Bena, Hades, staje się głównym podejrzanym, a jak wiadomo - bogowie lubią oczyszczać swe imię za pomocą swych potomków. Jakby tego było mało, Zeus wyznacza termin jednego tygodnia do przyznania się winowajcy, inaczej rozpęta się wojna.
  Ben nie ma innego wyboru jak spełnić prośbę ojca i odszukać złodzieja. Tyle, że to nie jest jego jedyne zadanie. Czy uda mu się wypełnić swoje przeznaczenie, a jednocześnie oszukać przepowiednię, która zapowiada mu rychłą śmierć?
  Kategorię bloga: Przygodowe, Fan Fiction/ Percy Jackson i Bogowie Olimpijscy
  Miejsce gdzie znajduje się link/button: Zakładka "Polecam"
  Hasło: Wiewiórka

  OdpowiedzUsuń
 22. Pełny adres bloga: http://mrmasterlay.blogspot.com/
  Tytuł bloga: Świat "Leandry"
  Autor/Autorzy bloga: MasterLay
  Krótki opis bloga:
  Co jeżeli mag ukrywałby swoją Moc?
  Co, jeżeli byłaby to zwykła handlarka?
  Świat 'Leandry' jest opowieścią fantasy z elementami magicznymi, która opowiada o dziejach tytułowej Leandry, która wyszła (poniekąd zmuszona) z cienia i dostała się na sam szczyt. Chce zagłębiać się w ten świat razem z Wami, czytelnikami. Miłego czytania, i niech Rada ma was w swojej opiece!

  Kategorię bloga: Przygodowe, Fantasty
  Miejsce gdzie znajduje się link/button: Zakładka "Linki"
  Hasło: Wiewiórka

  OdpowiedzUsuń
 23. - Pełny adres bloga: pozagranica.wordpress.com
  - Tytuł bloga: Poza granicą
  - Autor bloga: Tenebris entitaten
  - Krótki opis bloga:
  Galaktyka została wspólnymi siłami wszystkich ras odbudowana. Ogólna sielanka z drobnymi zatargami między jakimiś grupami, czy osobami.Wspaniały świat, prawda? Lecz wszystko jest tylko złudzeniem. Gdzieś, nie wiadomo gdzie czai się kolejny potężny wróg. Giną całe kolonie, przeważnie ludzkie. Cechą wspólną jest dziwny, nikomu nie znany symbol wypalany na trawie lub wyryty w skale w wyludnionych osiedlach. Czyżby znów Zbieracze? Nie, oni wyginęli, ich siedziba została całkowicie zniszczona. Żniwiarze? Shepard ich powstrzymał. Więc kto?
  Neva wraz z resztą zespołu będzie musiała poradzić sobie z tym zadaniem. Czy uda się jej przezwyciężyć swoje słabości, czy da się ponieść krwiożerczym zapędom? Czy wszyscy będą musieli przekroczyć swoje granice, aby świat ponownie został ocalony? Kto przeżyje a kto zginie?

  - Kategorię bloga: FanFiction, Mass Effect (seria gier)
  - Miejsce gdzie znajduje się link/button: zakładka Polecam
  - Hasło: wiewiórka

  OdpowiedzUsuń
 24. Pełny adres bloga - http://blacklove-hg-ss.blogspot.com/
  Tytuł bloga - Zwycięzcami w miłości są pokonani przez miłość.
  Autor bloga - AndromedaBlack
  Krótki opis bloga - Severus tonie we własnej czerni, lecz zjawia się światło, które powoli i subtelnie wnika w jego życie. Opowieść o miłości niemożliwej a jednak tak realnej.
  Kategoria bloga - FanFiction, Potterowskie
  Miejsce gdzie znajduje się link/button
  Hasło: wiewiórka

  OdpowiedzUsuń
 25. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 26. Pełny adres bloga: http://white-of-crime.blogspot.com/
  Tytuł bloga: White of Crime
  Autor: Rolaka
  Krótki opis bloga: Wydaje się, że przeznaczenie jest czymś, co nas nie dotyczy. Jednak zwyczajna dziewczyna, Anadeath McHerish, dowiaduje się, że to nie jest wcale tak odległy byt, jakby mogło się zdawać. Mając tylko trzy lata na odnalezienie kryształu - najpotężniejszego artefaktu jej świata - wplątuje się w odwieczną walkę o władzę nad magią, która do tej pory doprowadzała jedynie do śmierci.
  Czy uda jej się zmienić przeznaczenie?
  Czy zwycięży z przeciwnikiem, który toczy tę samą walkę, co ona?
  Czy odnajdzie kryształ, zanim skończy jej się czas?
  Przyjdź i znajdź odpowiedzi na pytania, które tak mocno dręczą teoretycznie taką samą dziewczynę, jak ty!
  Kategorię bloga: przygodowe, romans, młodzieżowe
  Miejsce gdzie znajduje się link/button: Zakładka "Linki"
  Hasło:wiewiórka

  Pełny adres bloga: http://paranormalactivityclub.blogspot.com/
  Tytuł bloga: Paranormal Activity Club
  Autor: Rolaka
  Krótki opis bloga: Spotkanie, pozornie przypadkowe, tworzy serię tajemniczych zjawisk.
  Małżeństwo, które rozpoczyna coś więcej, niż tylko wspólne życie dwójki ludzi.
  Szkoła skrywająca tajemnice, które decydują o losie świata.
  Rodzina chowająca swoje brudne sekrety przed ludźmi.
  Ból towarzyszący od chwili narodzin.
  Wspomnienia, które są usilnie skrywane za pretekstem amnezji.
  Dziedzictwo pragnące zgubić każdego, kogo dotyczy.
  Zabójstwa powiązane nierozerwalną nicią przeznaczenia.
  Miłość pragnąca doczekać szczęśliwego zakończenia.
  Natsu Dragneel i Lucy Heartfilia. Czy może ich łączyć coś więcej niż „przypadkowe” spotkanie? Kim dla siebie są i kim dla siebie będą?
  Kategorię bloga: fanfiction (Anime -> Fairy Tail), Kryminał, Romans
  Miejsce gdzie znajduje się link/button: Zakładka "Linki"
  Hasło:wiewiórka

  Pełny adres bloga: http://smocze-krolestwo.blogspot.com/
  Tytuł bloga: Smocze Królestwo
  Autor: Rolaka
  Krótki opis bloga: Przeznaczenie nie wybacza
  Przeznaczenie nie daje pójść własną ścieżką
  Przeznaczenie jest bezlitosnym bytem, wypełnionym bólem i cierpieniem
  Ani Natsu, ani Lucy nie wiedzieli, że ten jeden dzień zmieni całe ich życie.
  Odrzuceni. Skrzywdzeni. Wygnani.
  Choć sądzili, że spędzą całe życie w Fairy Tail, to los zgotował im całkowicie inny świat, w którym zaczną egzystować.
  Ich prawdziwa wędrówka rozpoczyna się dopiero w momencie, gdy oboje wyruszą w podróż pełną przygód i niebezpieczeństw. Poszukując prawdy i spokoju, wciąż zadają sobie pytanie: dlaczego?
  Nie mając żadnego wyboru, muszą przyjąć „nowe życie” i przejść drogę przeznaczenia, która została im narzucona 1000 lat temu.

  Miłość, Zdrada, Poświęcenie, Przyjaźń, Przygoda, Tajemnica
  Kategorię bloga: fanfiction (Anime -> Fairy Tail), Fantasy, Romans
  Miejsce gdzie znajduje się link/button: Zakładka "Linki"
  Hasło:wiewiórka

  OdpowiedzUsuń
 27. Pełny adres bloga: http://gruvia-melodia-strachu.blogspot.com/
  Tytuł bloga: Gruvia Melodia Strachu
  Autor/Autorzy bloga: Nelia
  Krótki opis bloga: Wodna Kobieta pragnie tylko miłości. Zwyczajnej miłości, ale gdy ją w sobie odkrywa, okazuje się, że jest w ciąży i rodzi córeczkę Laylę. Niestety Layla jest chora na nieuleczalną chorobę lecz Juvia wciąż wierzy, że może ocalić swoje dziecko. Lecz na ile? Ile jej czasu pozostanie?

  Tymczasem ginie Lucy Heartfilia w dziwnych okolicznościach i po sobie zostawia jedynie niesamowity, nieskazitelny, biały klucz. O tym kluczu nigdzie nie mówiono, ani nigdzie nie zapisano w żadnych księgach o magii. Wszystkie złe podejrzenia właśnie padają na Wodną Kobietę, a stan Layli pogarsza się z dnia na dzień.

  Czy istnieje jeszcze nadzieja dla jednej, małej Wróżki, która chce polecieć lecz nie ma właśnie skrzydeł?
  Kategorię bloga: Przygoda, Okruchy Życia, Przyjaźń, Miłość, Nienawiść. Fairy Tail, anime.
  Miejsce gdzie znajduje się link/button: link znajduje się w ''Moja Lista Blogów''.
  Hasło (znajduje się w regulaminie): wiewiórka

  OdpowiedzUsuń
 28. Pełny adres bloga: http://dotyk-by-white-daisy.blogspot.com/
  Tytuł Bloga: Dotyk
  Autor: Daisy
  Opis: Młody chłopak, który pracuje jako kelner w przydrożnej knajpce w Palo Alto w USA. Jest zwykłym chłopakiem, pracuje, spotyka z przyjaciółmi, mieszka w kawalerce, ale pewnego dnia spotyka człowieka tak czystego, że przy nim śnieg jest brudniejszy, i tak lśniącego dobrem, że przy nim słońce nie daje rady. Chłopak nie wie, że wpada w pułapkę, tak ciemną, że nie uda mu się wydostać. Obydwoje zaczynają tracić bramy raju, dla paru chwil dotyku, potrzebują go, pragnął. Nie potrafią już bez tego żyć. Pragnienie to, zaczyna ich niszczyć, są bliscy, tak bardzo blisko, żeby wpaść do królestwa ciemności, strachu i bólu. Czy zdołają ponieść taką pokutę, w imię grzechu, jakim jest Dotyk?
  Kategorie bloga Tokio Hotel, twincest, Psychologiczna
  Miejsce na link: Znajduje się pod postem, za obserwatorami.
  Hasło Wiewiórka

  OdpowiedzUsuń
 29. Pełny adres bloga: http://koniectotylkopoczatek.blogspot.com/
  Tytuł bloga: Koniec jest zaledwie początkiem
  Autor/Autorzy bloga: Nerissa
  Krótki opis bloga: A co jeśli nie tylko Grecy mieli rację?
  Jeśli Chrześcijanie swoją wiarę zapożyczyli od Greków?
  A gdyby tak na świecie był Bóg, patrzący z daleka, wciąż walczący w niekończącej się wojnie z swoim byłym przyjacielem - Diabłem?
  A gdyby tak bogowie po prostu zataili samolubnie tę informację, by być najważniejszymi istotami świata?
  A gdyby i Bóg, i Diabeł mieli córki z jednej kobiety, które są sobie najbliższe na świecie?
  A gdyby tak je rozdzielić? Czy Melanie Charlotte i Isabelle są gotowe pozostać osobno na wieczność, dla dobra świata?
  I najważniejsze, jaką rolę odegra tu miłość do drugiego człowieka?
  Kategorię bloga (maksymalnie trzy): Fanfiction: Percy Jackson i bogowie oimpijscy
  Miejsce gdzie znajduje się link/button: zakładka "linki"
  Hasło (znajduje się w regulaminie): wiewiórka

  OdpowiedzUsuń
 30. http://trylogia-burzy.blogspot.com/
  Trylogia Burzy
  ⓢⓘⓛⓔⓣⓗ ⓡⓤⓑⓨ

  W połowie XXI-w. na Ziemi pojawiają się Deamony — tajemnicze stworzenia, o duchowej postaci i wyglądzie zwierząt. Zjawiają się one przy swoich właścicielach i obdarzają ich niezwykłymi mocami. Ludzi tych zaczęto nazywać Wybranymi.

  Nastaje nowa Era Uduchowienia, w której to czy posiadasz Deamona decyduje o twoim przeżyciu i pozycji. Grupy Wybranych, które zwykli mieszkańcy zaczęli nazywać Gangami, tworzą Rząd i sprawują okrutną dyktaturę. Osoby spoza elity posiadającej Deamony żyją w nędzy na krańcach miast, w ich ostatnich Strefach. Zazwyczaj umierają z głodu i wycieńczenia lub są zabijani za sprzeciwianie się władzy.

  Istnieją jednak buntownicy, którym nie podoba się ta kolej rzeczy. Wybrani, którzy walczą, wraz ze swoimi Deamonami, o pokój.

  Jeden z nich jest wyjątkowy. Ma on moce, ale nie Deamona.

  Fantastyka; Fantasy; Młodzieżowe
  Zakładka Zakazane Kluby
  Wiewiórka

  OdpowiedzUsuń
 31. Pełny adres bloga: http://historia-regulusa-blacka.blogspot.com/
  Tytuł bloga: Historia Regulusa Blacka
  Autor/Autorzy bloga: Nexusy Kasai
  Krótki opis bloga: Był chłopcem jak każdy inny w jego wieku. Miał wszystko - pieniądze, czystą krew i szacunek innych. Jednak to nie dało mu szczęścia. Bo stracił coś, co było najważniejsze w jego życiu - brata, który zdradził całą swoją rodzinę, zaprzyjaźniając się ze szlamą i odrzucił go.
  Dziś rodzina nie chce o nim myśleć, jednak on wciąż pamięta.
  Pamięta każde jego pocieszające słowo.
  Pamięta każdy dotyk jego dłoni na swojej głowie.
  Pamięta każdy uścisk jego silnych ramion.
  Pamięta każdy ciepły uśmiech skierowany w jego stronę.
  Pamięta to nienawistne spojrzenie, jakim go obdarzył, gdy uciekał i nadal obdarza przy każdym spotkaniu w Hogwarcie.
  Teraz nadszedł czas. Czas, by odzyskać to co stracił, gdy on odszedł.
  A stracił prawdziwą braterską miłość.
  Dołącz więc do niego, dotrzymaj mu towarzystwa w tej trudnej drodze. I poznaj historię Regulusa Blacka, tego, który poświęcił wszystko, by odzyskać to, co było w tamtych momentach dla niego najważniejsze.
  Kategoria bloga: Fan Fiction -> Potterowskie: Czasy Huncwotów
  Miejsce gdzie znajduje się link/button: zakładka "Linki" po lewej stronie
  Hasło: wiewiórka

  OdpowiedzUsuń
 32. Pełny adres bloga: http://historiastradys.blogspot.com/
  Tytuł bloga: Utracone Dziedzictwo Astradys
  Autorka bloga: Vanfanell Viceroy
  Krótki opis bloga: Harmonia. Piękno. Niezwykłość. Świat Lavandy od początku jego istnienia można było opisać jedynie w tych trzech słowach. Cztery kontynenty, pięć królestw, ponad trzydzieści jeden milionów dwunożnego, rozumnego życia. Jedno dziecko przeznaczenia. Tu właśnie runie harmonia, a piękno zostanie ochlapane krwistą posoką. Jednak niezwykłość... ona rozwinie skrzydła.
  Kategoria bloga: Fantastyka, Fantasy
  Miejsce gdzie znajduje się link/button: Podstrona "Spisy" nad nagłówkiem
  Hasło: wiewiórka

  OdpowiedzUsuń
 33. - Pełny adres bloga: kimyuno.blogspot.com
  - Tytuł bloga: Świat Yuno
  - Autor: Kim Yuno
  - Opis: Krótkie opowiadania, albo dłuższa seria; yaoi i hetero - na moim blogu znajdzie się coś dla każdego^^
  Obecnie główną serią jest "Join us" - historia dwóch chłopaków - starszy z nich nie może pogodzić się ze śmiercią przyjaciela, jednocześnie starając się zbliżyć do młodszego, który też coś czuje. Czy jednak zdążą wyznać sobie prawdę, zanim ten piękny (aczkolwiek bolesny) sen dobiegnie końca?
  A jeśli okaże się, że to wszystko było kłamstwem...
  - Kategoria: Zbiory opowiadań
  - Miejsce gdzie znajduje się link/button: zakładka "Współpraca"
  - Hasło: wiewiórka

  OdpowiedzUsuń


 34. Pełny adres bloga: http://thestoryofnewgeneration.blogspot.com/
  Tytuł bloga (jak ma być zapisany w SK - może być adres): The Story Of New Generation
  Autor/Autorzy bloga: Susan Kelley
  Krótki opis bloga: Nowe pokolenie. Nowi herosi. Nowe przepowiednie. Nowa misja. Nowe zagrożenie. Dzieci najlepszych herosów będą musiały zmierzyć się z nowymi przeciwnikami, ocalić najbliższych i uratować świat. Obydwa obozy są zagrożone, sojusznicy zamieniają się we wrogów, zagłada jest bliska. Czy Bianca, Silena, Luke, Leo, Sammy i Esperanza dadzą radę powstrzymać nowego największego wroga? Potężniejszy niż Kronos, silniejszy niż Gaja. Czy półbogowie przetrwają
  Kategorię bloga (maksymalnie trzy) : fanfiction (Percy Jackson/Olimpijscy Herosi)
  Miejsce gdzie znajduje się link/button: http://thestoryofnewgeneration.blogspot.com/p/linki_17.html
  Hasło (znajduje się w regulaminie): wiewiórka

  OdpowiedzUsuń
 35. Pełny adres:http://kolejkadoraju.blogspot.com/?m=1
  Tytuł bloga:Kolejka do raju
  Autor:Ticci Time Sweet
  Krótki opis: Budzisz się w lesie, masz zanik pamięci, a na kark sapie ci Minotaur. Percy Jackson ratuje cięz opresji jak przystało na bohatera. Lecz gdy tylko docieracie do sławnego Obozu ty mało bohatersko mdlejesz. Gdy się budzisz nad tobą stoi upierdliwa i chamska blondi, syn Hadesa traktuje cię jak starą znajomą, a bogowie, herosi omijają cię szerokim łukiem.
  Co zrobiłaś w przeszłości i dlaczego ludzie cię nieznoszą?
  Kim jest twój ojciec, skoro matką jest bogini ciemności?
  Co tak naprawde wiedzą o tobie Cecillia Armani i Nico di Angelo?
  Czemu każdy ma przed tobą sekret?
  Miejsce gdzie znajduje się link: http://kolejkadoraju.blogspot.com/p/czytam-ogarniam-kocham-polecam.html?m=1
  Hasło:wiewiórka

  OdpowiedzUsuń
 36. Pełny adres bloga http://bitwa-katan.blogspot.com
  Tytuł bloga BITWA KATAN
  Autor Sharona
  Krótki opis bloga:
  Naruto nie ma kochającej żony, ale za to zajmującą pracę. Rodzina Uchiha jest większa niż się wydaje i nadal okryta hańbą oraz zagrożona klątwą klanu. Rodzi się Josuke, który ma wszystko zmienić, od którego oczekuje się za dużo. Sakura zaś skrywa niejedną tajemnie. Odbudowana Wioska Wiru po Czwartej Wielkiej Wojnie Shinobi jest ogromnym zagrożeniem dla Konohy i wszystkich ludzi. Dlaczego?
  Bitwa Katan dopiero się rozpocznie.

  Kategorię bloga Shonen-ai, Fanfiction - Naruto OC
  Miejsce gdzie znajduje się link/button: Strona Linki
  Hasło: wiewiórka

  OdpowiedzUsuń
 37. Tytuł: Zostanie Blizna - Nowe pokolenie Naruto
  Autor: Sharona
  Adres: zostanie-blizna.blogspot.com
  Status: Trwający
  Kategoria: Naruto oc,
  Opis: Ren Uzumaki żył w prostym świecie shinobi, miał brata, kochającą kuzynkę, przyjaciół i rywali. Panował pokój. Wioska miała dwóch Hokage. Jego życie było sielanką do... incydentu w lesie Kraju Ognia. Wtedy dowiedział się o spisku i poznał prawdę. Jedno wydarzenie wpłynęło diametralnie na młodego Uzumakiego. Zderzył się z brutalną rzeczywistością bycia ninją.
  Link do strony: W zakładce linki https://zostanie-blizna.blogspot.com/p/copyright.html
  Link do buttonu: http://funkyimg.com/i/2AL9N.png

  Wiewiórka

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy

⇑ ⇑ ⇑ KATALOG ⇑ ⇑ ⇑
KATEGORIE:
Blogi grupowe
Fan Fiction
Fantastyka
Fantasy
Historyczne
Hobby
Horror
Kryminał
Młodzieżowe
Obyczajowe
Pamiętniki i refleksje
Poezja
Postapokaliptyka
Przygodowe
Psychologiczne
Recenzje
Romans
Sensacyjne
Thriller
Zbiory opowiadań